דוכן מתוקים לאירועים

קל להסכים כי דוכן המתוקים בכל אירוע ואירוע, הוא גולת הכותרת שכולנו מחכים לה במהלך הארוחה באותו היום. הציפייה לגלות את הטעמים השונים, את הצורות, את המרכיבים המתוקים והאהובים עלינו. כל זה הופך את דוכן המתוקים לדוכן שאולי הוא אפילו האהוב ביותר על רוב האורחים. הוא בין הדוכנים המגוונים ביותר באירוע. חומרי הגלם רבים מאד, הטעמים האפשריים כאין ספור ואת המראות הנהדרים ניתן לעצב בצורות שונות ורבות ביותר. כל זאת מעיד על דבר אחד ברור מאד- אין אורח אחד שלא יפנה בעיניים מתלהבות לדוכן המתוקים לבחור לו את כל הפייבוריט שלו ויסיים את האירוע עם חיוך, הנאה וסיפוק : ) 

אז ממה מורכב דוכן המתוקים?

מובן מאליו שהאופציות להרכבתו גדולות מאד ואף ממשיכות להתרחב עם השנים. החל מסוגי ההצעות כגון: עוגות, עוגיות, קרמים, מוסים, ג'לי, קרפים ועוד, ובנוסף בטעמים השונים כמו מתוק, מלוח וכדומה. כבר בסוגי העוגות קשה לצפות באיזה טעמים יבחרו להציעם. בין אם עוגות גבינה, שוקולד, פירות או קרמים, בין אם עוגיות מתוקות של שוקולדים, סוכרים או עוגיות בריאות כגון עוגיות סומסום, טחינה, שקדים, אגוזים וכו'. 

עיצוב הדוכן באירוע שלכם

כמובן שהדוכן מורכב ממתוקים רבים כשכל אחד מהם לחוד נושא צבע ומראה ייחודי ומרהיב משל עצמו. כל מרכיב עשוי מחומרי גלם שונים שקורצים לעין ומושכים את האורח עם תיאבון אדיר למנה מתוקה ומפנקת במיוחד.

את הדוכן מעצבים בראש ובראשונה על פי טעמם האישי של המארחים שדואגים כי האירוע יהיה מעוצב בצורה הטובה ביותר. כך שגם אתם המארחים, וגם האורחים האהובים שלכם, תצאו עם הרגשת סיפוק מהחוויה המרגשת.

על חברת הקייטרינג לשים דגש על כך שהדוכן המתוק מעוצב בטוב העין ובצורה האסתטית והמזמינה ביותר. התאמה מושלמת בין המרכיבים ובנייה מיוחדת ויפיפייה של כל קינוח ומזון בפני עצמו. על ידי דוכן מתוקים בעל מראה נקי, מטופח והתאמה מושלמת לאירוע עצמו ולמבנהו, הדוכן יראה יוקרתי יותר ויעניק לאורחים רצון עז יותר וטבעיות להגיע אל הדוכן ולהנות מהצעותיו. 

המלצות אישיות !

לצד דוכן המתוקים האהוב על האורחים, כדאי לשלב דוכן נוסף המתאים למנה ומעניק טעם נוסף לשלב הקינוח והנשנושים כגון דוכן קפה או בר משקאות אשר נותנים למבוגרים אף את האפשרות להנות ממבחר של אלכוהול משובח או כוס קפה חמה הסוגרת את הערב באופן המושלם.

קראו עוד על דוכן קפה לאירועים >>

קראו עוד על בר משקאות לאירועים >>

 

 

השאירו פרטים כאן:

Call Now Button